Text

 Om oss

Text

OAR as er en bedrift på 48 ansatte med rørleggere, lærlinger og administrajon.
Vi holder til i Ole Deviks vei 38, tlf. 22 07 66 90

(Døgnbemannet vakttelefon for faste kunder: 901 16 901)


Vårt forretningsområde er hovedsakelig entrepriser og service i det profesjonelle markedet, noe som utgjør ca. 85 % av vår omsetning. Vi har en rekke faste ramme- og serviceavtaler med eiendomsbedrifter, vaktmesterselskaper, borettslag og sameier.

 


Vi utfører arbeider innen alle grener av rørleggerfaget, fra de aller minste service oppdrag til de større prosjektene.


Vi disponerer 30 servicebiler og har døgnvaktsordning for våre faste samarbeidspartnere (tlf: 901 16 901).
Vi har godkjente sertifikater på mange arbeider, bl.a. for sveising av stål og PE, syrefast og rustfritt, våtrom, sprinkler, ADK.


Vi utfører også arbeider innen innregulering og feilsøking.


OAR har sentral godkjenning, er sertifisert våtromsbedrift og vi kan skilte med mestermerket. Vi er også registrert som leverandør i StartBANK og har siden 2011 vært en sertifisert Miljøfyrtårnbedrift.
Vår omsetning er ca. kr. 90 mill. i året.


OAR har et meget godt arbeidsmiljø med stabile arbeidsforhold.


HMS-systemet er integrert i vårt KS-system utarbeidet i samarbeid med Rørentreprenørene Norge.
OAR er medlem av opplæringskontoret i Rørentreprenørene Norge, som også tar seg av den teoretiske delen av utdannelsen til lærlinger.

Image
Text

Ansatte på kontoret

Image
Øivind Ask
Text

Øivind Ask
Daglig leder / prosjektleder

Telefon: 22 07 05 94

Mobil: 916 15 106
E-post: oivind.ask@oar.no

Image
Lars Myhre Serviceleder
Text

Lars Myhre
Serviceleder

Telefon: 22 07 66 94

Mobil: 900 55 822
E-post: lars.myhre@oar.no

Image
Irene Lillevik Økonomileder
Text

Irene Lillevik
Økonomileder

Telefon: 22 07 66 92

Mobil: 970 16 420
E-post: irene.lillevik@oar.no

Image
Frank Johansen
Text

Frank Johansen
Service / prosjektleder

Telefon: 22 07 66 95

Mobil: 902 91 799
E-post: frank.johansen@oar.no

Image
Anders Sand
Text

Anders Sand
Prosjektleder

Telefon: 22 07 66 96

Mobil: 480 54 072
E-post: anders@oar.no

Image
Text

Jo Abildgaard
Prosjektleder

Telefon: 22 07 66 97

Mobil: 977 94 601
E-post: jo.abildgaard@oar.no

Image
Wenche Berntsen økonomi og ordrebehandler
Text

Wenche Berntsen

Økonomi- og ordrebehandler

Telefon: 22 07 66 98

Mobil: 934 94 382

E-post: wenche.berntsen@oar.no

Image
Text

Kjell Arne Lund

Servicetekniker

Mobil: 994 78 656

E-post: kjell.lund@oar.no

Text

Ansatte produserende

Image
Anders Ask
Text

Anders Ask
Mobil: 971 64 006
E-post: anders.ask@oar.no

Image
Kjell Arne Lund  Servicetekniker  Mobil: 994 78 656  Epost: kjell.lund@oar.no
Text

Atle Schrøder

Mobil: 480 54 071

E-post: atle.schroeder@oar.no

Image
Text

Christian Speranza
Mobil: 974 92 717
E-post: christian.speranza@oar.no

Image
Text

Daniel Holten
Mobil: 404 92 671
E-post: daniel.holten@oar.no

Image
Text

Domas Kavalevskas

Mobil: 462 78 300

E-post: domas.kavalevskas@oar.no

Image
Text

Frode Halvorsen
Mobil: 480 54 066
E-post: frode.halvorsen@oar.no

Image
Text

Geir Vernli Hansen
Mobil: 416 72 665
E-post: geir.hansen@oar.no

Image
Harry Jensen
Text

Harry Jensen

Mobil: 480 54 068
E-post: harry.jensen@oar.no

Image
Henrik Tønder
Text

Henrik Tønder
Mobil: 986 58 737
E-post: henrik.toender@oar.no

Image
Text

Henrik Wold
Mobil: 915 61 661
E-post: henrik.wold@oar.no

Image
Jack Holm
Text

Jack Holm
Mobil: 480 54 067
E-post: jack.holm@oar.no

Image
Text

Jan Høgsveen

Mobil: 480 07 940
E-post: jan.hoegsveen@oar.no

Image
Text

Jan Sørensen Raunkjær
Mobil: 480 54 069
E-post: jan.soerensen@oar.no

Image
Text

Johannes Wigestrand

Mobil: 984 59 819
E-post: johannes.wigestrand@oar.no

Image
Text

Kenneth Øverland

Mobil: 480 54 080

E-post: kenneth.oeverland@oar.no

Image
Text

Khalil Mansour

Mobil: 970 07 049

E-post: khalil.mansour@oar.no

Image
Text

Lars Valø
Mobil: 481 70 240
E-post: lars.valoe@oar.no

Image
Leon Nielsen
Text

Leon K. Nielsen
Mobil: 480 54 077
E-post: leon.nielsen@oar.no

Image
Text

Mahmut Kuru
Mobil: 968 17 496
E-post: mahmut.kuru@oar.no

Image
Text

Martin Olsen
Mobil: 471 51 499
E-post: martin.olsen@oar.no

Image
Text

Martin Tørmoen
Mobil: 948 32 205
E-post: martin@oar.no

Image
Text

Morten Kolstad

Mobil: 906 84 529
E-post: morten.kolstad@oar.no

Image
Text

Nicholas Goba

Mobil: 988 22 134
E-post: nicholas.goba@oar.no

Image
Oddvar Larsen
Text

Oddvar Larsen

Mobil: 484 95 399
E-post: oddvar.larsen@oar.no

Image
Text

Henrik Wold
Mobil: 915 61 661
E-post: henrik.wold@oar.no

Image
Text

Robin Hansen

Mobil: 480 54 075
E-post: robin.hansen@oar.no

Image
Text

Romanas Sersniovas

Mobil: 401 46 618
E-post: romanas.sersniovas@oar.no

Image
Text

Ronny Øverby

Mobil: 450 76 669
E-post: ronny.oeverby@oar.no

Image
Ruben Arnesen
Text

Ruben Arnesen

Mobil: 992 42 502
E-post: ruben.arnesen@oar.no

Image
Text

Peter Simonsen

Mobil: 480 54 078

E-post: peter.simonsen@oar.no

Image
Text

Stian Andresen

Mobil: 480 54 073
E-post: stian.andresen@oar.no

Image
Truls Hansen
Text

Truls Henrik Hansen
Mobil: 938 61 922
E-post: truls.hansen@oar.no

Image
Text

Truls Ronde
Mobil: 480 54 083
E-post: truls.ronde@oar.no

Image
Text

Vebjørn Torsteinsen

Mobil: 904 71 555

E-post: vebjoern.torsteinsen@oar.no

Image
Vegard Valø
Text

Vegard H. Valø

Mobil: 904 71 555

E-post: vegard.valoe@oar.no

Image
Text

Telefon

22 07 66 90

 

Image
Text

Besøks- og postadresse

OSLO-AKERSHUS

RØRLEGGERBEDRIFT AS

Ole Deviks vei 38, 0668 OSLO

Org.nr.: 994 920 790

Image
Text

E-post:

service@oar.no

post@oar.no

 

 

Googlemap
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon