Om oss

OAR as er en bedrift på 48 ansatte med rørleggere, lærlinger og administrajon.
Vi holder til iOle Deviks vei 38,tlf.22 07 66 90

(Døgnbemannet vakttelefon for faste kunder:901 16 901)

Vårt forretningsområde er hovedsakelig entrepriser og service i det profesjonelle markedet, noe som utgjør ca. 85 % av vår omsetning. Vi har en rekke faste ramme- og serviceavtaler med eiendomsbedrifter, vaktmesterselskaper, borettslag og sameier.

Vi utfører arbeider innen alle grener av rørleggerfaget, fra de aller minste service oppdrag til de større prosjektene.

Vi disponerer 30 servicebiler og har døgnvaktsordning for våre faste samarbeidspartnere (tlf: 901 16 901).
Vi har godkjente sertifikater på mange arbeider, bl.a. for sveising av stål og PE, syrefast og rustfritt, våtrom, sprinkler, ADK.

Vi utfører også arbeider innen innregulering og feilsøking.

OAR har sentral godkjenning, er sertifisert våtromsbedrift og vi kan skilte med mestermerket. Vi er også registrert som leverandør i StartBANK og har siden 2011 vært en sertifisert Miljøfyrtårnbedrift.
Vår omsetning er ca. kr. 90 mill. i året.

OAR har et meget godt arbeidsmiljø med stabile arbeidsforhold.

HMS-systemet er integrert i vårt KS-system utarbeidet i samarbeid med Rørentreprenørene Norge.
OAR er medlem av opplæringskontoret i Rørentreprenørene Norge, som også tar seg av den teoretiske delen av utdannelsen til lærlinger.

Ansatte på kontoret

Øivind Ask

Øivind Ask

Daglig leder / prosjektleder

Telefon:22 07 05 94

Mobil:916 15 106
E-post:oivind.ask@oar.no

Lars Myhre Serviceleder

Lars Myhre

Serviceleder

Telefon: 22 07 66 94

Mobil: 900 55 822
E-post: lars.myhre@oar.no

Irene Lillevik Økonomileder

Irene Lillevik

Økonomileder

Telefon: 22 07 66 92

Mobil: 970 16 420
E-post: irene.lillevik@oar.no

Frank Johansen

Frank Johansen

Service / prosjektleder

Telefon: 22 07 66 95

Mobil: 902 91 799
E-post: frank.johansen@oar.no

Anders Sand

Anders Sand

Prosjektleder

Telefon: 22 07 66 96

Mobil: 480 54 072
E-post: anders@oar.no

Jo Abildgaard

Prosjektleder

Telefon: 22 07 66 97

Mobil: 977 94 601
E-post: jo.abildgaard@oar.no

Wenche Berntsen økonomi og ordrebehandler

Wenche Berntsen

Økonomi- og ordrebehandler

Telefon: 22 07 66 98

Mobil: 934 94 382

E-post: wenche.berntsen@oar.no

Kjell Arne Lund

Servicetekniker

Mobil: 994 78 656

E-post: kjell.lund@oar.no

Ansatte produserende

Anders Ask

Anders Ask

Mobil: 971 64 006
E-post: anders.ask@oar.no

Kjell Arne Lund Servicetekniker Mobil: 994 78 656 Epost: kjell.lund@oar.no

Atle Schrøder

Mobil: 480 54 071

E-post: atle.schroeder@oar.no

Christian Speranza

Mobil: 974 92 717

E-post: christian.speranza@oar.no

Daniel Holten

Mobil: 404 92 671
E-post: daniel.holten@oar.no

Frode Halvorsen

Mobil: 480 54 066
E-post: frode.halvorsen@oar.no

Domas Kavalevskas

Mobil: 462 78 300

E-post: domas.kavalevskas@oar.no

Geir Vernli Hansen

Mobil: 416 72 665
E-post: geir.hansen@oar.no

Harry Jensen

Harry Jensen

Mobil: 480 54 068
E-post: harry.jensen@oar.no

Jack Holm

Jack Holm

Mobil: 480 54 067
E-post: jack.holm@oar.no

Henrik Tønder

Henrik Tønder

Mobil: 986 58 737
E-post: henrik.toender@oar.no

Henrik Wold

Mobil: 915 61 661
E-post: henrik.wold@oar.no

Jan Høgsveen

Mobil: 480 07 940
E-post: jan.hoegsveen@oar.no

Khalil Mansour

Mobil: 970 07 049

E-post: khalil.mansour@oar.no

Kenneth Øverland

Mobil: 480 54 080

E-post: kenneth.oeverland@oar.no

Jan Sørensen Raunkjær

Mobil: 480 54 069
E-post: jan.soerensen@oar.no

Johannes Wigestrand

Mobil: 984 59 819
E-post: johannes.wigestrand@oar.no

Lars Valø

Mobil: 481 70 240
E-post: lars.valoe@oar.no

Leon Nielsen

Leon K. Nielsen

Mobil: 480 54 077
E-post: leon.nielsen@oar.no

Mahmut Kuru

Mobil: 968 17 496
E-post: mahmut.kuru@oar.no

Martin Olsen

Mobil: 471 51 499
E-post: martin.olsen@oar.no

Nicholas Goba

Mobil: 988 22 134
E-post: nicholas.goba@oar.no

Oddvar Larsen

Oddvar Larsen

Mobil: 484 95 399
E-post: oddvar.larsen@oar.no

Martin Tørmoen

Mobil: 948 32 205
E-post: martin@oar.no

Morten Kolstad

Mobil: 906 84 529
E-post: morten.kolstad@oar.no

Henrik Wold

Mobil: 915 61 661
E-post: henrik.wold@oar.no

Robin Hansen

Mobil: 480 54 075
E-post: robin.hansen@oar.no

Romanas Sersniovas

Mobil: 401 46 618
E-post: romanas.sersniovas@oar.no


Mobil:
E-post: 

Peter Simonsen

Mobil: 480 54 078

E-post: peter.simonsen@oar.no

Stian Andresen

Mobil: 480 54 073
E-post: stian.andresen@oar.no

Truls Hansen

Truls Henrik Hansen

Mobil: 938 61 922
E-post: truls.hansen@oar.no

Ruben Arnesen

Ruben Arnesen

Mobil: 992 42 502
E-post: ruben.arnesen@oar.no

Vebjørn Torsteinsen

Mobil: 904 71 555

E-post: vebjoern.torsteinsen@oar.no

Truls Ronde

Mobil: 480 54 083
E-post: truls.ronde@oar.no

Vegard Valø

Vegard H. Valø

Mobil: 904 71 555

E-post: vegard.valoe@oar.no