Kontakt oss

Her finner du oss:


Vi holder til i Ole Deviks vei 38, i Oslo.

 

Telefon: 22 07 66 90


Vakttelefon for faste kunder: 901 16 901

 

Epost: 

 

service@oar.no 

(For bestilling av jobber, prisforespørsler etc.)

 

post@oar.no

(For generelle henvendelser, fakturaer fra leverandører etc.)

 

Org.nr: 994 920 790 

Ansatte på kontoret

Øivind Ask

Øivind Ask

Daglig leder / prosjektleder

Telefon:22 07 05 94

Mobil:916 15 106
E-post: oivind.ask@oar.no

Lars Myhre Serviceleder

Lars Myhre

Serviceleder

Telefon: 22 07 66 94

Mobil: 900 55 822
E-post: lars.myhre@oar.no

Kjell Arne Lund

Servicetekniker

Mobil: 994 78 656

E-post: kjell.lund@oar.no

Irene Lillevik

Økonomileder

Telefon: 22 07 66 92

Mobil: 970 16 420
E-post: irene.lillevik@oar.no

Frank Johansen

Frank Johansen

Service / prosjektleder

Telefon: 22 07 66 95

Mobil: 902 91 799
E-post: frank.johansen@oar.no

Morten Mauseth

Prosjektleder

Telefon: 22 07 66 97

Mobil: 940 32 179
E-post: morten.mauseth@oar.no

Wenche Berntsen økonomi og ordrebehandler

Wenche Berntsen

Serviceleder, KS og HMS koordinator

Telefon: 22 07 66 98

Mobil: 934 94 382
E-post: wenche.berntsen@oar.no

Laila Sandvik

Økonomibehandler

Mobil: 922 09 777

E-post: laila.sandvik@oar.no